Наші контакти:

+38 (098) 011 95 78

+38 (096) 744 46 90


Зворотній дзвінок

Экоцентр “Зруб” | Відпочинок в Закарпатті

Відпочинок в Закарпатті

Экоцентр “Зруб” запрошує у Закарпаття на відпочинок всіх не байдужих до нових вражень, до активного відпочинку та цікавих мандрівок на лоні закарпатської природи.

Ми пропонуємо не просто проживання в екологічно-чистому середовищі – ми пропонуємо незабутні враження від дотику до автентичної культури горців. Ви зможете відчути себе частиною гірських традицій та власноруч заглибитися у побут, життя, екстрим, та природу Закарпаття.

В цій живописній частині Закарпаття, відпочинок може бути сімейним та різдвяним або ж екстремальним, гірськолижним, чи з компанією друзів, та яким би він не був, Ви будете оздоровлюватись просто дихаючи. А Ваші нерви, стреси, весь накопичений негатив розчиняться у цьому невимовно прекрасному краю, унікальність якого можна відчути тільки приїхавши сюди й назавжди поєднавшись з карпатською природою.

http://228-16-97.kiev.ua/stiralnie/indesit/

Відпочинок в Закарпатті зимою

Відпочинок в Закарпатті зимою, це незабутні нові враження, які Ви отримаєте під час катання на лижах по засніженим трасам. Ви можете обирати гірськолижну трасу любого рівня складності. Якщо Ви тільки починаєте вчитись кататись на лижах чи сноуборді, то в Міжгівському районі є відповідні траси, для починаючих.

А ті хто професійно володіє зимовими видами спорту, мають можливість обрати різного типу екстремальні траси. Саме тому відпочинок в Закарпатті зимою такий відомий серед любителів екстриму. Іще однією особливістю відпочинку в Закарпатті зимою, є святкування Нового року та Різдвяних свят.

В цьому краї збереглись місцеві традиції, та колядки, які здивують Вас своєю автентичністю. Святковий новорічний стіл, карпатські страви, гарячий глінтвейн з медом, а надворі хрусткий сніг під ногами, морозець що бадьорить, і кругом одні гори, які покриті сніговим покривалом.

Закарпаття влітку

Відпочинок в Закарпатті влітку – чудовий та незабутній, бо вперше, опинившись в цьому казковому місці Ви спочатку вражені не тільки побаченим.

Ще за довго до того як Ваші очі опановують безмежну красу унікального місцевого ландшафту все Ваше єство починає відчувати унікальний тонкий, майже неземний ефір, що спочатку окутує Ваше тіло незвичною життєдайною ковдрою, яка проникає через пори Вашої шкіри насичуючи Ваше тіло чарівною енергією!

В цьому хвилюючому єднанні Вам здається, що тіло Ваше стало неймовірно легким, а за спиною виростають крила! Всі турботи проблеми й суєта лишились десь позаду й немає нічого важливіше цього неймовірного розчинення, цього унікального єднання, коли Ви відчуваєте дихання природи! Час виділений на відпочинок в Закарпатті влітку залишиться в Вашій пам’яті назавжди, як спогад про гармонію душі та тіла з природою.

ekotsentrzrub