Велотуризм

Погода в Міжгір`ї

Велотуризм

Велотуризм

Вело-подорож по Карпатам, з галасливою компанією хороших друзів, навіть неважливо куди, головне — навколо фантастичні гори. Ви з друзями на велосипедах, в рюкзаку бутерброди, в душі все тремтить від нетерпіння зустрічі з новим і незвіданим — значить ваша подорож буде успішною і обов’язково незабутньою.

http://228-16-97.kiev.ua/stiralnie/

Напевно немає нічого кращого ніж одним прекрасним літнім ранком сісти на велосипед і подарувати собі незабутню подорож по Карпатам. Це може стати ідеальним сімейним відпочинком, адже ніщо не зближує більше дітей та батьків, ніж вело-подорож по мальовничих гірських пейзажах. Так, в Карпати можна приїжджати знову і знову, або з компанією друзів або всією сім’єю або з коханою людиною.

http://228-16-97.kiev.ua/shvejnie/

У будь-якому випадку завжди різні Карпати ніколи Вам не набриднуть. І ось стоячи на одній з вершин куди Ви так довго піднімалися, дихаючи на повні груди свіжим повітрям і відчуваючи приємну втому в ногах, Ви раптом ловите себе на думці, що Ви ще тут, ще насолоджуєтеся величчю Карпат, а в Вашому серці вже зароджується туга за цим неповторним горах.

http://228-16-97.kiev.ua/stiralnie/price/

Карпати настільки прекрасні, що ностальгія за цим місцем починається ще до того як Ви його залишили. Але ви знаєте, що знову буде весна, неперевершені Карпати чекатимуть Вас, що б знову вразити своїми пейзажами, гірськими стежками, нескінченними підйомами, що б повернувшись з велопрогулянки падати втомленим на ліжко, але засипати таким щасливим від того що знов доторкнувся до неймовірно казкових Карпат. Головне не забутьте велосипед.