Велотуризм

Погода в Міжгір`ї

Велотуризм

Велотуризм

Вело-подорож по Карпатам, з галасливою компанією хороших друзів, навіть неважливо куди, головне — навколо фантастичні гори. Ви з друзями на велосипедах, в рюкзаку бутерброди, в душі все тремтить від нетерпіння зустрічі з новим і незвіданим — значить ваша подорож буде успішною і обов’язково незабутньою.

Напевно немає нічого кращого ніж одним прекрасним літнім ранком сісти на велосипед і подарувати собі незабутню подорож по Карпатам. Це може стати ідеальним сімейним відпочинком, адже ніщо не зближує більше дітей та батьків, ніж вело-подорож по мальовничих гірських пейзажах. Так, в Карпати можна приїжджати знову і знову, або з компанією друзів або всією сім’єю або з коханою людиною.

У будь-якому випадку завжди різні Карпати ніколи Вам не набриднуть. І ось стоячи на одній з вершин куди Ви так довго піднімалися, дихаючи на повні груди свіжим повітрям і відчуваючи приємну втому в ногах, Ви раптом ловите себе на думці, що Ви ще тут, ще насолоджуєтеся величчю Карпат, а в Вашому серці вже зароджується туга за цим неповторним горах.

Карпати настільки прекрасні, що ностальгія за цим місцем починається ще до того як Ви його залишили. Але ви знаєте, що знову буде весна, неперевершені Карпати чекатимуть Вас, що б знову вразити своїми пейзажами, гірськими стежками, нескінченними підйомами, що б повернувшись з велопрогулянки падати втомленим на ліжко, але засипати таким щасливим від того що знов доторкнувся до неймовірно казкових Карпат. Головне не забутьте велосипед.