Екскурсії та пам’ятки

Погода в Міжгір`ї

Екскурсії та пам’ятки

Край небаченої краси, в якому поєдналися дивовижна велич природи, стародавні пам’ятники архітектури, природні заповідники, завжди дарують естетичну насолоду незалежно від мети Вашого перебування. Ви самі можете вибрати подорож. Просто зверніться до нас прямо зараз.

Дерев’яні церкви

Деревянные церкви

Дерев’яні церкви — невід’ємна частина історичної та культурної спадщини Закарпаття. Своїми довершеними архітектурними формами церкви ідеально вписуються в пейзаж темно-зелених гір, розташовуючись на височинах і пагорбах гірських сіл. Кожна церква має власні унікальні архітектурні пропорції і відрізняється від інших.

Далі…

Музей архітектури та побуту «Старе Село»

Музей архитектуры и быта «СТАРОЕ СЕЛО»

Тут відтворено село стародавньої Верховини різних історичних періодів, де представлені пам’ятки побуту і культури місцевих жителів.

Далі…

Водоспад «Шипіт»

Водопад «ШИПОТ»

Шипіт — водоспад в Карпатах. Краса і унікальність водоспаду Шипот несе славу про нього далеко за межі України. Народження водоспаду відбувається високо в карпатських горах коли від талої снігової шапки відділяється маленька крапелька води і відправляється в довгу подорож гірськими спусками, поки з невеликих струмочків на північних схилах гори Боржава чи не перетворюється на шедевр Карпатської природи.

Далі…

Озеро «СИНЕВИР»

Озеро «СИНЕВИР»

Озеро Синевир або народна назва морське око — найбільше озеро українських Карпат. Синевир входить в список семи природних чудес України.

Далі…