Дерев’яні церкви

Погода в Міжгір`ї

Дерев’яні церкви

Дерев'яні церкви

Дерев’яні церкви — невід’ємна частина історичної та культурної спадщини Закарпаття. Своїми довершеними архітектурними формами церкви ідеально вписуються в пейзаж темно-зелених гір, розташовуючись на височинах і пагорбах гірських сіл.

Кожна церква має власні унікальні архітектурні пропорції і відрізняється від інших. Створюється враження що при будівництві врахували всі особливості місцевості заради гармонії величі природи і геніальних архітектурних творінь людства.

Дерев’яні Церкви вписані в пейзаж настільки гармонійно, що здається це сама природа підбудовувалася під архітектуру, а не навпаки. Такі сакральні споруди не тільки зберігають історію, а й переносять нас у минуле — опинившись всередині відразу відчуваєш ту давню енергію і любов що наші предки так старанно намагалися донести до нас, будуючи без єдиного гвоздика, ці пам’ятники людської мудрості.

У цій трохи запорошеній таємничості відразу хочеться відкрити серце на зустріч вічному. А вийшовши з сакральної прохолоди розумієш — вічність навколо Тебе.