Водоспад «ШИПІТ»

Погода в Міжгір`ї

Водоспад «ШИПІТ»

Водопад «ШИПОТ»

Шипіт — водоспад в Карпатах. Краса і унікальність водоспаду Шипіт несе славу про нього далеко за межі України. Народження водоспаду відбувається високо в карпатських горах коли від талої снігової шапки відділяється маленька крапелька води і відправляється в довгу подорож гірськими спусками, поки з невеликих струмочків на північних схилах гори Боржава не перетворюється на шедевр Карпатської природи.

Прекрасними каскадами створеними природою, по кам’яних брилах прохолодна гірська вода падає з висоти чотирнадцяти метрів. Звичайно ж в світі існують водоспади і на багато більше, але велич прекрасного далеко не завжди визначає розмір і це саме той випадок. Водопад Шипіт заволодіє Вашим серцем при першому ж знайомстві з цією бурхливо-вируючою водною стихією.

Його приголомшливий вигляд і звук просто гіпнотизують. У будь-який час року він різний, і для кожного хто до нього приходить він відкривається по новому, але завжди дарує людині заряд позитивної енергії, а звуки його бурління надають лікувальний вплив на нервову систему і вважаються найкращим засобом від депресії.

Можливо саме в цьому і криється загадка такої сильної привабливості людей до цього чуда природи. Головне не пройти повз цього загадкового водоспаду, а секрет своєї унікальності він обов’язково відкриє кожній людині, яка прийде до його стрімких вод.