Куди поїхати на травневі?

Куди поїхати на Травневі

Куди поїхати на Травневі?

Куди поїхати на Травневі?

Ви з нетерпінням чекали і планували свій відпочинок на травневі свята? Поспішайте якнайшвидше розпочати свій туристичний сезон на Закарпатті. Экоцентр Зруб радо вітає всіх бажаючих у будь-яку пору року. Весняний відпочинок на травневі свята в Закарпатті зачарує вас цвітінням білосніжних нарцисів, вразить широтою та щедрістю фестивалів, дасть змогу відчути автентичність та стати учасником дивовижного дійства – проводів овець на полонину.

Якщо ви вирішили провести свій відпочинок на травневі в Закарпатті і відчути всю автентичність і оригінальність цього чудового краю, обов’язково відвідайте кулінарне свято «Чемпіонат Бограча». Приготована на відкритому вогні національна угорська страва – бограч, ніколи не залишить байдужим нікого, навіть найвибагливішого гурмана! Ця страва настільки задовольняє забаганки закарпатців, що її по праву можна вважати закарпатською. Фестиваль пройде на травневі свята – 1-2 травня у селі Косонь Берегівського району. Тож поспішайте за новою порцією смаків, вражень, конкурсів та подарунків.

Відвідавши на травневі свята урочище Кіреші, що поблизу міста Хуст, ви побачите всю чарівність флори Закарпаття. Одну з його доргоццінностей – нарциси, масове цвітіння яких починається саме на початку травня. Чарівна місцина, яку облюбували ці прекрасні квіти, занесені до Червоної книги України, носить назву Долина нарцисів.

Куди поїхати на Травневі

Ви завжди захоплювались епохою Середньовіччя, відважними лицарями, середньовічною музикою та танцями? Проводячи свій відпочинок на травневі в Закарпатті, ви отримаєте змогу побувати на справжніх лицарських турнірах, двобоях на мечах та алебардах, послухати автентичну музику, а також скуштувати страви за старовинними рецептами. Все це – на фестивалі середньовічної культури «Срібний Татош», який проходитиме 17-18 травня у Чинадіївському замку поблизу міста Мукачево. Вражаюча Сріберна земля запрошує запалити вогонь цікавості пригод та вражень не тільки майстер-класами, піснями, конкурсами та фортецями, а також спалахами фаєр-шоу та адреналіну у ваших серцях.

Чарівну феєрію відпочинку на травневі свята на Закарпатті підкреслить свято-фестиваль «Проводи отар на полонину». Це автентичне закарпатське дійство вразить вас оригінальністю, місцевими атрибутами, а токан, бринза, вурда, закарпатські коломийки та запалення вівчарської ватри дадуть змогу оцінити побут, культуру, традиції такого мальовничого гірського краю Закарпаття як Міжгірщина. У програмі фестивалю, який відбудеться на Синевирському перевалі, поблизу озера Синевир, урочиста хода центром селища Міжгір’я, огляд експозицій, виставок, виробів народних умільців, приготування продуктів вівчарства: сиру, вурди, бринзи та жентиці, майстер-клас ковальського мистецтва, виступ найкращих творчих колективів Міжгірського району, спортивні змагання, ігри та багато іншого.

Куди поїхати на Травневі

Тож, плануючи свій відпочинок на вихідні, обираючи сміло вирушайте в Закарпаття. Край, де оживають середньовічні лицарі, де звучить старовинна коломийка, де шанують традиції та культуру, де щирі, привітні люди пригостять закарпатськими та європейськими стравами, а тіло та душа наповняться світлими, чистими почуттями на лоні мальовничої природи Срібної землі. На травневі свята цей край має особливу чарівність, і всі його травневі принади стануть для Вас чудовим відпочинком на вихідні.

Після першого візиту в Экоцентр Зруб Ви будете знати куди поїхати наступного року. Взагалі приїжджати в Закарпаття можна на протязі всього року. А влітку Ваш відпочинок на вихідні буде пізнавальним та оздоровчим, особливо якщо Ви ведете активний спосіб життя. Бо Міжгірський район, як і все Закарпаття багатий на визначні місця, пам’ятки архітектури, природні заповідники і автентичну культуру.