Наш край

Наш край

Наш край

Визначні місця Закарпаття

Визначні місця Закарпаття та пам’ятки архітектури – це суцільний пейзажний магніт, який приваблює туристів з усієї України. Уявіть собі край небаченої краси в якому поєдналася дивовижна велич природи, прадавні будівлі архітектури, різноманіття стародавніх пам’яток, природних заповідників, та рідкісної краси неповторних ландшафтів, що завжди будуть дарувати естетичну насолоду незалежно від цілі Вашого перебування. В Україні багато мальовничого та дивовижного але визначні місця Закарпаття дадуть можливість Вам побачити величезне розмаїття природної та культурної спадщини, тому що наш край по праву можна вважати унікальним.

Визначні місця Закарпаття

І це знає кожен українець. В Карпатах багато заповідних зон, що є ознакою унікальності та важливості цього регіону в екологічному плані. Такі природні заповідники самі по собі являють виняткову природну спадщину. Приємні хвилювання окутують душу, коли піднімаєшся на вершини, які торкаються піднебесних хмар. Недоступні й віддалені урочища, де кожного літнього ранку ліси огорнуті в ранковий сизий туман. Подарує Вам естетичну насолоду ознайомлення з рідкісними рослинами та тваринами, яких здебільшого можна побачити тільки в зоопарку.

Визначні місця Закарпаття

Закарпаття це той край, де наочно можна побачити дивовижне поєднання минулого та теперішнього. Традиційний побут народного життя чудово поєднується з ознаками сучасної культури, та нещодавно побудованими об’єктами сучасної туристичної інфраструктури. Самобутня архітектура, дерев’яні будівлі, чудові історичні пам’ятки в стилі бароко, та навіть декілька церков 18-го століття виготовленні у псевдоготичному стилі. Є Багато теорій походження тридольної архітектурної форми, але відомо що такий стиль тут майже не змінювався століттями і дійшов до нашого часу.

Достопримечательности Закарпатья. Горнолыжные курорты Закарпатья

Дерев’яні церкви – невід’ємна частина пейзажу карпатських гір, вони ідеально вписуються в навколишню панораму темно зелених лісів, створюється враження, що ці архітектурні споруди якимось чином повторюють форми смерек та ялин. Визивають зацікавлення такі визначні місця як старовинні палаци, фортеці та замки, які вкриті не тільки нальотом часу, а й таємничими легендами, міфами та подвигами своїх власників. Етнокультурні особливості регіону породили ряд різноманітних фестивалів, від фестивалю закарпатських вин, які створюються за стародавніми багатовіковими рецептами, до проводів отар на полонини. Знайти побачити та полюбити цікаві автентичні та культурні традиції буде легко, бо в Закарпатті проживає багато етнічних груп, які відрізняються одна від одної.

Достопримечательности Закарпатья. Горнолыжные курорты Закарпатья

Всі гірськолижні курорти Закарпаття озміщені в Західних схилах Карпат. На таких курортах завжди є чим зайнятися, навіть якщо слабо володієш зимовими видами спорту. Курорти Закарпаття приваблюють любителів гірськолижного спорту з усієї України і не тільки, бо багато запеклих екстрималів приїжджають з сусідніх Європейських країн. Лижні курорти підходять для відпочинку всією сім’єю чи з компанією друзів. Такий вид відпочинку дає змогу цікаво, винахідливо та корисно для здоров’я проводити час.

Гірськолижні курорти Закарпаття, перелік:

Драгобрат – знаходиться в Рахівському районі

Міжгірський район – села Пилипець, Подобовець, Ізки, Студений

Синяк – знаходиться в Мукачівському районі

Кострино – знаходиться у Великоберезнянському районі

Красія – знаходиться у Великоберезнянському районі

Жденієво – знаходиться у Воловецькому районі

Закарпаття – це область України яка пропонує відпочинок у будь який сезон. Уявіть скільки неповторного загадкового Ви зможете побачити в нашому краю.