Про заклад Зруб

Погода в Міжгір`ї

Про заклад Зруб

О заведении ЗРУБ

Экоцентр Зруб як і всі готелі Закарпаття, надає якісний сервіс обслуговування для клієнтів. Якщо Ви не надаєте переваги готельному відпочинку в цілях економії, але хочете поближче познайомитись з місцевими традиціями, поринути в автентичність, то экоцентр «Зруб» це найкращий варіант, бо він поєднує в собі готельний сервіс та всі економічні та побутові переваги приватного сектору.

Приватний сектор «Зруб», розміщений в селі Майдан, Міжгірського району, Закарпатської області. До нас можна попасти різними способами, детальніше інформація тут (посилання): «автомобільні маршрути», «розклад поїздів», «розклад автобусів» . Село Майдан знаходиться в низині, що навкруги оточена горами, завдяки чому утворився неповторний мікроклімат з повітрям, що насичене гірськими травами влітку та хвойно-смерековою чистотою взимку. Що може бути важливіше здоров’я, саме тому так багато уваги приділено враженням про чисте повітря клімат та природу нашого краю. Враховуючи, що це приватний сектор, то Ви можете бути впевнені в тишині та спокої навколо Вас. Це – самобутній культурний регіон, де корисна та здорова їжа, яку готують з органічних та свіжих продуктів.

Приватний сектор Міжгір’я

Приватний сектор Міжгір’я а його околиць починає активно розвиватися, місцеві жителі зрозуміли, що туризм набирає популярність в цьому регіоні, і всіми силами стараються створити належні умови. Саме тому і приватні будинки і Готелі Закарпаття будуть чудовим місцем для Вашого відпочинку під час перебування в Карпатах. Приватний сектор Міжгір’я об’єднує в собі головні етнокультурні особливості Закарпатського регіону, Ваш відпочинок в екоцентрі «Зруб» буде оздоровчим, активним, та пізнавальним.

Відпочинок Закарпаття

Відпочинок Закарпаття — це безпосередньо контакт з природою, оздоровчі та екстремальні маршрути, активний спосіб життя. Природа дихає в унісон з Вами, Виз нею одне ціле і в цьому стані ейфорії Ви помічаєте як благодатно реагує Ваш організм!. Природа дихає в унісон з Вами, Ви з нею одне ціле і в цьому стані ейфорії Ви помічаєте як благодатно реагує Ваш організм! Ви не просто вдихаєте чисте повітря – кожен вдих це подія, свято, піршество! Вдихаючи, Ви наче куштуєте небачений делікатес і Вам хочеться знову й знову дихати насолоджуватись лакомиться таким унікальним чистим повітрям! Настільки чистим, що здається Ви вдихаєте саме здоров’я! Коли перша хвиля ейфорії від такого чистого повітря, легкого дихання та неймовірних пахощів тамується, Ви розумієте, що потрапили в казку і це не просто пафосна рекламна фраза – просто по іншому не скажеш, місце справді казкове! Казкове не тільки своєю красою це навіть не обговорюється! Уявіть, проїхавши гірські перевали, Ви потрапляєте одночасно на вершину всесвіту і у затишну долину, що по колу оточена прекрасними горами вкритими зеленню смерек.

В Закарпатті кожен знайде себе, адже це може бути піший похід з ночівлею у лісі, або підкорення гірських схилів. Кому подобається більш спокійний спосіб відпочинку, може спробувати себе в гончарстві, допомогти приготувати домашній сир та заглибитися у аутентичний український побут. Що може порівнятися з ночівлею високо в горах у власноруч збудованому шалаші, поруч зі справжніми вівчарями під таким прекрасним зоряним небом. Відпочинок Закарпаття – це перш за все відмінне самопочуття і зміцнення Вашого здоров’я, гірський край нагородить Вас силами на довгий час і подарує незабутні враження.