Відпочинок в Міжгір’ї

ПОГОДА В Міжгір`ї

Відпочинок в Міжгір’ї. Карпати

Відпустка в Міжгір’ї. Карпати

Відпочинок в Міжгір’ї можна спланувати як зимою так і літом, якщо зимою на Вас чекають гірськолижні траси, засніжені гори, морозяні зимові вечори, то літом отримати багато задоволення та нові незабутні враження можна на кожному кроці. Слід зазначити, що літній відпочинок в Міжгір’ї як гірському та туристичному краї Закарпаття, все більше набирає популярності серед курортних зон Карпат. З однієї сторони туристична інфраструктура ще не досягла розвитку європейського рівня, але з іншої сторони причина відпочинку в Міжгірському районі це низька вартість послуг пов’язаних з туризмом та потенціал відкриття нових незвіданих куточків дикої природи.

Якщо ви завчасно не забронювали місця у в готелях чи санаторіях Міжгірщини – можете не перейматись. Міжгір’я готелі свої розкидало по різними куточками району, кількість санаторіїв готелів та приватних садиб з кожним роком зростає. Тож знайти місце для відпочинку чи нічлігу не буде важко. Саме в приватних будинках та невеличких мотелях Вас вразить гостинність місцевого населення. Бо люди тут щирі, відкриті і гостинно приймають своїх гостей.

Відпустка в Міжгір’ї. Карпати.

В більшості випадків, інтер’єр номерів готелів Міжгір’я виконаний в автентичному місцевому стилі, використанням дерева як основного матеріалу, так звані дерев’яні зруби. Прокидаєшся в такій кімнаті з відчуттям легкості та бадьорості, бо давно доведено, що для повноцінного сну в дерев’яному будинку потрібно менше годин чим в будинках з цегли. Міжгір’я готелі стануть чудовим місцем перебування в Закарпатті під час вашого відпочинку.

Особливу увагу слід приділити смачній закарпатській кухні. Закарпатські страви задовольнять найбільшого гурмана, зокрема, вони вирізняються серед інших своєю пікантністю, духмяністю та гостротою, що пов’язано з історією формування цього регіону. Це зумовлено тим, що Міжгір’я знаходилось в складі різних європейських країн, тому в стравах крім української, присутні рецепти угорської, словацької, та румунської кухонь. Всі страви готуються зі свіжих, екологічно чистих продуктів, вирощених безпосередньо на Закарпатті.

Міжгір’я Карпати як і вся гірська місцевість, багате на природні цілющі мінеральні джерела. В селах Сойми та Келечин можна напитись досхочу «справжньої мінералки». Місцеві жителі називають воду з таких джерел діалектним словом «квас». Окрім мінеральних джерел, Міжгірщина багата на гірські джерельні води. Кришталево-чиста та дуже холодна вода, навіть в найжаркіший день, Ви будете приємно вражені прохолодою та чистотою таких джерел із самого серця Карпат. Таких джерел дуже багато, беручи початок на вершинах гір та полонин, вони струмочками, у вигляді артерій протікають вниз до підніжжя, де потім впадають в бурхливі річки. Незалежно від того, яку подорож ви обрали, чи це велотур, чи пішохідна подорож, чи просто ранкова прогулянка, ви завжди знайдете одне із багатьох мінеральних джерел серед Карпат Міжгір’я на своєму шляху.

Відпустка в Міжгір’ї. Карпати

Багате Міжгір’я і на рослинний світ. Міжгір’я Карпати – це територія де найбільше розповсюджені хвойні ліси, які є гордістю та окрасою цього краю. Такі породи як смерека та ялина являються основними породами дерев гірського масиву Карпат. Також можна зустріти бук, дуб, граб, та ін. Опинившись в дикому лісі серед різноманіття лісових рослин, прислухавшись до дзвенючої мелодії та щебету пташок, коли проміння сонця пробивається поміж густі гілки смерек, а груди наповнюються свіжим повітрям, Ви відчуєте справжній спокій та душевну гармонію. Варто виділити один день з вашого відпочинку, щоб такий недоторканий край як Міжгір’я, відкрив для Вас таїну природи, таїну Карпат, свої Карпати.

Карпати Міжгір’я насамперед приваблюють туристів з усієї країни своїм потенціалом невідкритих маршрутів, невивченими дикими куточками природи, чистотою повітря та пейзажами могутніх гір і полонин. Але найпотаємніші свої цікавинки Карпати Міжгір’я відкривають в досить неочікуваний момент та з несподіваного боку: високо в горах ховається «Карпатське море» – Тереблянське водосховище, що наче у долонях дбайливо тримає сакральну воду Карпат.

Відпустка в Міжгір’ї. Карпати

Одним із контрастів, що його можна побачити на фоні Карпат, є велетенські стовпи електромережі, які де-не-де чорніють високо в горах, дивуючи своєю недоречністю з одного боку та викликаючи захоплення як складні інженерні витвори ХX століття – з іншого. Також Карпати Міжгір’я – це нові несподівані знайомства з цікавими людьми, з іноземними туристами, які теж підкорюють та відкривають для себе українські Карпати: пішки, на велосипедах та мотоциклах, автомобілем. Ви навіть можете стати свідком однієї з міжнародних транскарпатських джиперських «покатушок», які проходять тут досить часто, побачити параплан, що раптово виплинув з-за гори, й навіть повітряну кулю – все це у вигляді дивовижних емоцій подарують вам Карпати України.

У горах Міжгір’я відпочивати можна разом із сім’єю, друзями чи самому. Від вашого вибору не залежатиме той вир емоцій, вражень та захоплень, які ви отримаєте. Ви не зможете більше жити без Карпат Міжгір’я і все життя вас не покидатиме думка ще раз обов’язково приїхати у Карпати й згадати, який же чудовий дарує Міжгір’я відпочинок. Ви переконаєтесь, що в такій казковій місцевості як Міжгір’я, відпочинок можна знайти в любу пору року. Чарівні Карпати Міжгір’я Україна по праву може вважати своєю перлиною, особистим едемом. Кришталеві високогірні озера, бурхливі річки, могутні гори, високі полонини – пориньте з головою в цей унікальний куточок планети, цей квітучий сад, Карпати, Міжгір’я, Україна.